Pieszczoszek Szafran wypatruje kochającego domku

Szafran urodził się na terenie opuszczonej posesji. Dorosłe i silne koty radzą sobie tam nieźle, mają schronienie przed deszczem i stosy siana, w którym można się ogrzać. Jednak maluchy nie miały szans na przetrwanie Gdy miały około 5 tygodni już były chore. Koci katar zaatakował oczy i górne drogi oddechowe, w dalszej perspektywie nie dając szans na przeżycie…

Szafran wraz z kilkoma innymi kociakami trafił do lecznicy. Tak szybko wyzdrowiał dzięki pomocy lekarzy, ciepłu i dobremu jedzonku.

Szafran to mały traktorek. Trafił do nas jako mały dzikusek, a obecnie wzięty na ręce od razu zaczyna mruczeć. I ciężko go wyłączyć!

Jest ogromnym pieszczochem, który uwielbia kontakt z człowiekiem. Sam pcha się na kolana i bardzo chętnie zalega na nich godzinami. Nie lubi jednak gdy bierze się go na ręce na siłę. Ma przecież wiele spraw do załatwienia i być może właśnie wtedy dzieje się coś poważnego z jego zabawkami. Bo Szafran uwielbia zabawę, szczególnie z rodzeństwem. Biegają jak szaleni za piłeczkami, polują na kolorowe myszki i piórka, skaczą po kartonowych zamkach i wieżach!

Szafran uwielbia inne koty, dlatego nie nadaje się do adopcji na kociego jedynaka. W nowym domu chętnie zamieszka z kimś z rodzeństwa, lub po prostu tam, gdzie mieszka już inny młody kot.

Więcej zdjęć Szafrana:
https://www.facebook.com/pg/DTKociaLapka/photos/?tab=album&album_id=517026458488563KONTAKT: WAŻNE! Zanim skontaktujesz się z nami, zapoznaj się z umową adopcyjną i warunkami adopcji:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/zasady-adopcji

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 505 736 044 lub 505 736 046 (nie odbieramy, gdy jesteśmy w pracy – zostaw SMS), email: dtkocialapka@gmail.com

Możesz również wypełnić ankietę adopcyjną:
http://kocialapka.org.pl/adoptuj/ankieta/