Urawia czeka na dom

URAWIA

Urodzona: 2016/2017

/Odrobaczanie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak

Urawia została znaleziona na jednym z krakowskich osiedli, niestety nikt jej nie szukał więc teraz fundacja szuka jej nowego domu.

Urawia nie jest takim prostym kotem, ma własne wymagania, które trzeba uszanować. Lepszy byłby spokojny i cierpliwy dom, bez małych dzieci. Zdarza jej się podrapać, gdy się jej coś nie podoba. Daje się głaskać, ale tylko po głowie. Uciekała przed kimś nowym, ale do opiekunki z domu tymczasowego oraz fotografa się łasiła😀.

Na początku sesji fotograficznej nie była też skora do zabaw, ale energiczne potrząsanie wędką, sprawiło że się mocno się ożywiła, nawet udało się ją wyciągnąć z jej ulubionego miejsca do zabawy, czyli spod łóżka. Czyli z dziewczyną da się dogadać, trzeba tylko włożyć wysiłek 😉

Opiekunka tymczasowa dodaje : Lubi muzykę, reaguje na nią mruczeniem i ugniataniem łapek. Potrzebuje jeszcze czasu, ale rokuje dobrze.
Urawia ma dobry apetyt, ładnie korzysta z kuwety

Szukamy dla Urawi kochającego, bezpiecznego, cierpliwego niewychodzącego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest ) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką.KONTAKT: KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)